DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Jesteśmy dumni z naszej przyjaznej i nieformalnej kultury firmy. Zwracamy się do siebie na „Ty”, nie używamy sformułowań „Pan” czy „Pani”. Każdy z nas może dzielić się swoimi pomysłami i wdrażać je w codziennej pracy. Wiele z nich wędruje do naszych kolegów z innych krajów, którzy implementują je jako „best practises”. Dajemy dużą swobodę i niezależność – nie narzucamy stylu pracy. Ważne, abyś osiągnął wyznaczony cel w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Dzięki temu każdy może się rozwijać i uczyć nowych rzeczy.

Dla nas zdrowie jest najważniejsze – taka zasadę wyznajemy, dlatego w czasie pandemii umożliwiamy pracę z domu. Jest to u nas sprawdzone rozwiązanie, aczkolwiek większość z nas cieszy się, że może przyjść do biura i napić się pysznej kawy ze swoimi kolegami. Nasz przełożony pochodzi z Łotwy ale komunikuje się w języku angielskim co pozwala nam szlifować swoje umiejętności językowe w codziennej pracy. Nie martw się jeśli zapomnisz jakiegoś słówka - bez problemu zrozumie Cię po polsku.

Nasz team jest kameralny - wszyscy dobrze się znamy i wiemy, że sprawy najlepiej załatwiać w przyjazny sposób. Czasochłonnym spotkaniom i nieprzyjemnym zadaniom towarzyszy czasem czyjś zwierzak lub ciasto upieczone przez kogoś z załogi (a świetnych kucharzy u nas nie brakuje). Ale nawet bez tego staramy się, aby każdy dzień był przyjemny - razem obchodzimy urodziny, wcinamy pączki czy rogale świętomarcińskie. Żadna okazja do zjedzenia czegoś słodkiego nam nie umknie!

Dbając o jakość naszych produktów, dbamy również o jakość życia każdego pracownika. Aby uniknąć wypalenia zawodowego, oferujemy wiele korzyści i stale staramy się rozszerzać naszą ofertę świadczeń. Jednak nie oczekuj tylko nagród finansowych, pochwały od szefa lub równowaga między życiem zawodowym a prywatnym mogą być bezcenne.

WOLNE STANOWISKA

KORZYŚCI

Opieka medyczna
System premiowy
Umowa o pracę
Zajecia jezykowe
Szkolenia rozwojowe
Karta restauracyjna
Spotkania integracyjne
Wewnątrzfirmowe wyzwania biegowe
Środowisko przyjazne czworonogom

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?

WYŚLIJ SWOJE CV

Nasz dział HR otrzyma twoje CV i powinien poinformować Cię najpóźniej w ciągu tygodnia, czy zostałeś wybrany do pierwszej rundy naszego procesu rekrutacji.

PIERWSZA RUNDA Z DZIAŁEM HR

W pierwszej rundzie prawdopodobnie spotkasz jednego z naszych pracowników HR (Hana lub Przemysł). Porozmawiamy o naszej firmie i pozycji, ale przede wszystkim chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o tobie. Dowiesz się również, jak będzie wyglądał cały proces rekrutacji.

WSKAZÓWKA: Przed rozmową - spójrz na naszą stronę internetową i dowiedz się czegoś o naszej firmie.

DRUGA RUNDA Z TWOIM PRZEŁOŻONYM

Jeśli wszystko poszło dobrze w pierwszej rundzie, prawdopodobnie zaprosimy Cię do drugiej rundy, gdzie spotkasz swojego potencjalnego szefa. Może on / ona powtórzy to, co już omawiałeś z HR, ale z pewnością nadejdzie czas, aby omówić to stanowisko bardziej szczegółowo i odpowiedzieć na kilka trudnych pytań.

WSKAZÓWKA: Jeśli którekolwiek z pytań wydaje się zbyt trudne, nie martw się, żadne z nas nie jest idealne, wystarczy, jeśli wykażesz gotowość do nauki.

TESTY/OCENA

W większości przypadków proces rekrutacji kończy się w drugiej rundzie. Ale jeśli złożyłeś podanie o stanowisko kierownicze, będziesz musiał przejść przez jeszcze jedną rundę. Trzecia runda koncentruje się na praktycznych zadaniach i prezentacji. Nasze kierownictwo będzie Twoim jury podczas ostatniej rundy procesu rekrutacji.

Możliwe jest również, że po ocenie przez nasze kierownictwo wyślemy cię do testów psychodiagnostycznych.