DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Nieformalna kultura firmy, przyjazna atmosfera w biurze, możliwość rozwoju zawodowego. Są to najczęstsze rzeczy, które doceniają nasi pracownicy.

Dbając o jakość naszych produktów, dbamy również o jakość życia każdego pracownika. Aby uniknąć wypalenia zawodowego, oferujemy wiele korzyści i stale staramy się rozszerzać naszą ofertę świadczeń. Jednak nie oczekuj tylko nagród finansowych, pochwały od szefa lub równowaga między życiem zawodowym a prywatnym mogą być bezcenne.

KORZYŚCI

Karta restauracyjna
Opieka zdrowotna
Premia
Równowaga pomiędzy życiem zawodowym a osobistym
Rabat na produkty naszej firmy
Wyzwanie biegowe
Integracja zespołowa
Międzynarodowa firma

WOLNE STANOWISKA

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?

WYŚLIJ SWOJE CV

Nasz dział HR otrzyma twoje CV i powinien poinformować Cię najpóźniej w ciągu tygodnia, czy zostałeś wybrany do pierwszej rundy naszego procesu rekrutacji.

PIERWSZA RUNDA Z DZIAŁEM HR

W pierwszej rundzie prawdopodobnie spotkasz jednego z naszych pracowników HR (Hana lub Przemysł). Porozmawiamy o naszej firmie i pozycji, ale przede wszystkim chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o tobie. Dowiesz się również, jak będzie wyglądał cały proces rekrutacji.

WSKAZÓWKA: Przed rozmową - spójrz na naszą stronę internetową i dowiedz się czegoś o naszej firmie.

DRUGA RUNDA Z TWOIM PRZEŁOŻONYM

Jeśli wszystko poszło dobrze w pierwszej rundzie, prawdopodobnie zaprosimy Cię do drugiej rundy, gdzie spotkasz swojego potencjalnego szefa. Może on / ona powtórzy to, co już omawiałeś z HR, ale z pewnością nadejdzie czas, aby omówić to stanowisko bardziej szczegółowo i odpowiedzieć na kilka trudnych pytań.

WSKAZÓWKA: Jeśli którekolwiek z pytań wydaje się zbyt trudne, nie martw się, żadne z nas nie jest idealne, wystarczy, jeśli wykażesz gotowość do nauki.

TESTY/OCENA

W większości przypadków proces rekrutacji kończy się w drugiej rundzie. Ale jeśli złożyłeś podanie o stanowisko kierownicze, będziesz musiał przejść przez jeszcze jedną rundę. Trzecia runda koncentruje się na praktycznych zadaniach i prezentacji. Nasze kierownictwo będzie Twoim jury podczas ostatniej rundy procesu rekrutacji.

Możliwe jest również, że po ocenie przez nasze kierownictwo wyślemy cię do testów psychodiagnostycznych.