NOARK Electric jest światowym dostawcą komponentów elektrycznych niskonapięciowych przeznaczonych do instalacji elektrycznych budownictwa ogólnego oraz produkcji specjalistycznej. Dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości produkty z unikalną, pięcioletnią gwarancją.

NOARK Electric zajmuje się rozwojem, produkcją oraz dystrybucją urządzeń elektrotechnicznych i ich komponentów. Firma wchodzi w skład koncernu zatrudniającego ponad 25 tysięcy osób. NOARK Electric zainwestowała miliony euro w rozwój własnych produktów, opracowanych i produkowanych przy użyciu najnowszych technologii. Naszym celem jest zbudowanie globalnej marki.

Centra regionalne w Szanghaju, Pradze i Los Angeles zarządzają działaniami na poszczególnych kontynentach zgodnie z indywidualnymi wymogami rynków i krajów.

PIĘCIOLETNIA GWARANCJA

Gwarantujemy jakość oraz niezawodność naszych produktów dlatego dajemy wydłużoną pięcioletnią gwarancję.

BEZKONKURENCYJNE WSPARCIE

Obsługa klienta przed i po sprzedaży jest dla nas równie ważna.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nie dzielimy klientów na małych i dużych, do każdego podchodzimy indywidulanie i z taką samą troską.

NIEZAWODNOŚĆ

Możesz polegać nie tylko na wysokiej jakości produktów, ale także na niezawodnej dostawie oraz wysokiej jakości obsłudze.

ROZWIJAMY SIĘ

Czasami mniej znaczy więcej. Innym razem więcej jest lepiej. NOARK rozwija się szybko, nieustannie w nieskończonść, a nawet poza. Kto nie jest innowacyjny - znika, dlatego też każdego roku liczba oferowanych produktów powięszka się o nowości, Nasza sieć dystrybucji rozrasta się i pojawiają się nowe szanse biznesowe. Stoimy przed wieloma wyzwaniami, ciągle idziemy do przodu i budujemy Naszą markę, która pozostanie na długo w Waszej pamięci jako wyznacznik jakości i niezawodności.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wykonujemy Naszą pracę w maksymalnym zaangażowaniem i traktujrmy każde zapytanie z wyjątkową troską. Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja. Dlatego zawsze znajdujemy rozwiązanie szyte na miarę.

TROSZCZYMY SIĘ

Jesteśmy dumni, że realizujemy wiele projektów mających wpływ na kształcenie się młodych elektryków (NOARK spelnia marzenia). Dbamy o to, żeby zwiększać liczbę doświadczonych i wykwalifikowanych osób, które są grupą docelową Naszego biznesu. Myślimy o innych i również pomagamy w innych obszarach. Działamy również społecznie współpracując z sierocińcami. Wszystkie te aktywności oraz Nasze zaangażowanie sprawiają Nam radość i są motywacją do bycia lepszym.